Figurer i form av fiskar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURER, 4 st, silver, i form av fiskar, 1 fungerar som saltströare, 3 st med ögon av färgat glas, alla håller för silvertest, 2 st stämplade, lägd 9,5-16 cm, totalvikt ca. 205 g
Bruksslitage, 1 fisk svåröppnad
882464
2021-02-27