Figurer i form av fiskar

Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar
Figurer i form av fiskar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURER, 4 st, silver, i form av fiskar, 1 fungerar som saltströare, 3 st med ögon av färgat glas, alla håller för silvertest, 2 st stämplade, lägd 9,5-16 cm, totalvikt ca. 205 g

Bruksslitage, 1 fisk svåröppnad

882464

2021-02-27