Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELVIN LARSSON (1913-1995): Kustmotiv, signerad Elvin Larsson, olja på pannå, 62x83 cm
Ytsmuts
882470
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här