Elvin Larsson, oljemålning

Elvin Larsson, oljemålning
Elvin Larsson, oljemålning
Elvin Larsson, oljemålning
Elvin Larsson, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ELVIN LARSSON (1913-1995): Kustmotiv, signerad Elvin Larsson, olja på pannå, 62x83 cm

Ytsmuts

882470

2021-02-25