Klubbat för:
22 000 SEK
4 000 SEK
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, gallerimodell, med stiliserad dekor av blommor i grönt, grått och rosa, signerad IS, ca 84 x 440 cm
Smärre slitage
882608
2021-03-08