Sänggavlar 1950/60-tal

Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal
Sänggavlar 1950/60-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGGAVLAR, 2 par, 1950/60-tal, enligt uppgift NK Bo, märkning med tusch "Palace", bäddmått 90 cm

Brukslitage, märken

882632

2021-02-27