Stolar i gustaviansk stil

Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil
Stolar i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade samt bronserade, skuren dekor, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

882641

2021-03-01