Matbord
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATBORD, 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, sarg med räfflad dekor, belsag i mässing, höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor varav en med sarg 50 cm vardera
Kuntoraportti
Bruksslitage
882646
Päivämäärä:
2021-03-01