Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MATBORD, 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, sarg med räfflad dekor, belsag i mässing, höjd 74, diameter 110, 2 iläggsskivor varav en med sarg 50 cm vardera

Kuntoraportti

Bruksslitage

882646

Päivämäärä:

2021-03-01