Jugend hylla

Jugend hylla
Jugend hylla
Jugend hylla
Jugend hylla
Jugend hylla
Jugend hylla
Jugend hylla
Jugend hylla

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, jugend, 1900-talets början, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 163, 150x34 cm

Blekt, slitage, märken, saknar nyckel

882652

2021-03-01