Skrivbord 1800-talets slut
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, bemålat, svarvade ben, beslag i vitmetall, höjd ca 77, 109x63 cm, nyckel finns att avthämta vid Utlämningen
Senare bemålning, ytslitage, ben med äldre mindre avslag
882664
2021-02-26