Skrivbord 1800-talets slut

Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut
Skrivbord 1800-talets slut

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, bemålat, svarvade ben, beslag i vitmetall, höjd ca 77, 109x63 cm, nyckel finns att avthämta vid Utlämningen

Senare bemålning, ytslitage, ben med äldre mindre avslag

882664

2021-02-26