Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Interiör, signerad och daterad T.Hedqvist -47, olja på duk, ca 93x83 cm

Enstaka färgbortfall

882670

2021-02-27