Gunnar Svenson, Sydfranskt landskap

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

GUNNAR SVENSON, (1892-1977): Sydfranskt landskap, signerad Svenson, olja på duk, 75x93 cm

882673

2021-03-07