Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny och rot, bronserade beslag, höjd ca 180, 105x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador och torrsprickor
882679
2021-02-26