Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ / SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, s.k. "Campaign furniture", fanérad i mahogny, beslag i mässing, läderklädd i skiva, höjd 61, 47x47 cm
Slitage, märken
882692
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här