Byrå
Vollendet
2021-03-01
882692
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ / SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, s.k. "Campaign furniture", fanérad i mahogny, beslag i mässing, läderklädd i skiva, höjd 61, 47x47 cm
Slitage, märken