Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ / SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, s.k. "Campaign furniture", fanérad i mahogny, beslag i mässing, läderklädd i skiva, höjd 61, 47x47 cm

Slitage, märken

882692

2021-03-01