Serveringsvagn
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN med monterskåp, 1900-talets första hälft, lös bricka med handtag, fanérat i mahogny med inläggningar, sidor i fasettslipat glas, på hjultrissor i mässing, höjd 76, 69x49 cm
Bruksslitage
882702
2021-03-01