Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN med monterskåp, 1900-talets första hälft, lös bricka med handtag, fanérat i mahogny med inläggningar, sidor i fasettslipat glas, på hjultrissor i mässing, höjd 76, 69x49 cm

Bruksslitage

882702

2021-03-01