Skåp Kurt Østervig Vamo Danmark
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KURT ØSTERVIG, barskåp, Danmark, 1900-talets mitt, fanér i riopalisander, jalusidörrar, invändigt med hyllplan, två lådor, belysning samt spegelglas, två utdragsskivor med svart laminat, höjd ca 116, 120x45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken samt solblekt på ovansida, CITES-intyg medföljer vid utlämningen
882712
2021-03-09