Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, Kina, 5 st, porslin, 1900-tal, polykrom dekor av fåglar och blommande kvistar mot vit fond, höjd 6 - 25 cm.

Smärre slitage.

882721

2021-03-06