Byråer 1 par

Byråer 1 par
Byråer 1 par
Byråer 1 par
Byråer 1 par
Byråer 1 par
Byråer 1 par
Byråer 1 par
Byråer 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅER / LAMPBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, s.k. "Campaign furniture", fanérade i mahogny, läderklädda skivor, beslag i mässing, höjd 58, 46x46 cm

Repor, bruksslitage

882724

2021-03-01