Ingegerd Råman "Slowfox"

Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman
Ingegerd Råman

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD RÅMAN (född 1943), vas, "Slowfox", glas, Orrefors, svart glasmassa, etikettmärkt och signerad Orrefors, höjd ca 23, diameter ca 20 cm

Smärre slitage

882774

2021-02-26