Aron Gerle oljemålning

Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning
Aron Gerle oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARON GERLE (1860-1930): Landskapsmotiv, signerad Aron Gerle, olja på pannå, ca 58x82 cm

882781

2021-03-01