Ring 18k guld med onyx
2021-03-06
882789
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18k guld, med onyx, Stockholm 1954, ringstorlek 19,5 mm, vikt 4 g
Bruksslitage, repor.