Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-tal, Louis XVI-stil, bronserad samt bemålad, skuren dekor, textilklädsel med motiv av franska liljan, sitthöjd 46 cm
Slitage, fläckar
882795
2021-03-04