Mikroskop Ernst Leitz
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
MIKROSKÅP, Ernst Leitz, Wetzlar, 1900-talets första hälft, nr 82222, mässing och målat järn, på träsockel, höjd 33 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare, ej fullständigt genomgången, ej funktionstestad.
882797
2021-03-06