Mikroskop Ernst Leitz

Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz
Mikroskop Ernst Leitz

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MIKROSKÅP, Ernst Leitz, Wetzlar, 1900-talets första hälft, nr 82222, mässing och målat järn, på träsockel, höjd 33 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare, ej fullständigt genomgången, ej funktionstestad.

882797

2021-03-06