Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): "Smile did you feel...", signerad Lisa Rinnevou, 21/196, färglitografi, ca 60x60 cm
882802
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här