Bordslampa
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, 1 ljuspunkt, stomme i mässing, sockel i svart glas, kupa i mjölkvitt glas, höjd ca 50 cm
Renoverad och kompletterad, brks och åldersrelaterat slitage
882821
2021-03-08