Vas Chamotte Gunnar Nylund

Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund
Vas Chamotte Gunnar Nylund

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, vas, Rörstrand, keramik, "Chamotte", blå glasyr, höjd 15 cm

Skador: Flera nagg

882829

2021-03-03