Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): "Thèiére au fond gras", 1946, litografi, ej signerad, bladmått ca 12x18 cm

882845

2021-03-05