Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4", signerad David Larsson och numrerad 201/250, serigrafi, 70x70 cm
Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
882850
2021-03-07