David Larsson seriegrafi

David Larsson seriegrafi
David Larsson seriegrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4", signerad David Larsson och numrerad 201/250, serigrafi, 70x70 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

882850

2021-03-07