Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, Italien, 1950/60-tal, 3 ljuspunkter, vridbara skärmar, stomme i mässing, svartlackerade skärmar, höjd ca 45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
882885
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här