Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, Italien, 1950/60-tal, 3 ljuspunkter, vridbara skärmar, stomme i mässing, svartlackerade skärmar, höjd ca 45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

882885

2021-03-08