Berta Hansson litografi

Berta Hansson litografi
Berta Hansson litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERTA HANSSON (1910-1994): Fjällkor, signerad Berta Hansson, färglitografi, numrerad 11/260, bladmått ca 74x59

Zustandsbeschreibung

882890

2021-02-26