Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERTA HANSSON (1910-1994): Fjällkor, signerad Berta Hansson, färglitografi, numrerad 11/260, bladmått ca 74x59
Zustandsbeschreibung
882890
2021-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner