Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap, signerad och daterad Carl Johansson 1916, olja på duk, ca 73x102 cm

882907

2021-02-26