Alvar Aalto Savoy vas

Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas
Alvar Aalto Savoy vas

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

200 EUR

ALVAR AALTO VAS, Savoy, signerad A. Aalto 1936-1986 Iittala 789/8000, grönt glas, höjd 16 cm.

Ett litet nagg i övre kanten

882925

2021-02-28