Vägglampa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPA, Italien, 1950/60-tal, 2 ljuspunkter, vridbar, stomme i mässing, svart och vitlackerad skärmar, total längd ca 90 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
882932
2021-03-08