Georges Braque grafisk blad efter

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter, blommor i vas, signerad i trycket, numrerad 54/400, betitlad "La Lierre", färgoffset, synligt bildmått ca 37x25 cm

Ej examinerad ur ram

882933

2021-02-27