Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter, blommor i vas, signerad i trycket, numrerad 54/400, betitlad "La Lierre", färgoffset, synligt bildmått ca 37x25 cm
Ej examinerad ur ram
882933
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här