Kaffe- och teservis
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFE- och TESERVIS, ca 42 dlr, märkt Bisto England, bestående av 12 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 11+1 assietter, 2 tallrikar/kakfat, 1 tekanna, 1 gräddkanna, 1 mjölkkanna med fat, 1 sockerskål, porslin, blomdekor i blått, kantförgyllning
Enstaka delar med nagg
882936
2021-02-27