Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal:) Landskapsmotiv med runsten, signerad och daterad R Bergman 1904, olja på duk, 95x60 cm

Smärre dukhål

882939

2021-03-01