Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal:) Landskapsmotiv med runsten, signerad och daterad R Bergman 1904, olja på duk, 95x60 cm
Smärre dukhål
882939
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här