Väggskåp

Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp
Väggskåp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSKÅP, Luna, industriskåp, 1940-tal, höjd ca 70, 56x24 cm

Bruksslitage. Nyckel finns.

882942

2021-02-27