Taklampa, 1950-60-tal

Taklampa, 1950-60-tal
Taklampa, 1950-60-tal
Taklampa, 1950-60-tal
Taklampa, 1950-60-tal
Taklampa, 1950-60-tal
Taklampa, 1950-60-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, glas, teak, mässing, vit yta med randig, höjd ca 30 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, märken

882944

2021-02-27