Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 200 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001), komposition, signerad Ola Billgren -68, numrerad 7/260, färglitografi, bildmått ca 35x22 cm.

Ej examinerad ur ram

882985

2021-03-03