Klubbat för:
1 600 SEK
1 200 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001), komposition, signerad Ola Billgren -68, numrerad 7/260, färglitografi, bildmått ca 35x22 cm.
Ej examinerad ur ram
882985
2021-03-03