Berndt Wennström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM, (f. 1945): figurkomposition, färglitografi, signerad B Wennstöm, numrerad 165/220, bildyta ca 44x30 cm

Ej examinerad ur ram

882986

2021-03-03