Herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
5 000 SEK
4 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1900-talets första hälft, savonett, innerlock i metall, boettnr. 635398, diameter 52 mm, vikt exkl. klockkedja i gulddoublé ca 87 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, slitage
882992
2021-03-01