Bordslampa funkis

Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis
Bordslampa funkis

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA / SÄNGLAMPA, funkis, 1900-talets andra kvartal, stomme i vitmetall, färgad glaskupa, höjd 22 cm

Skärm med mindre nagg på mynningens insida, ej funktionstestad

883005

2021-03-07