Gunnar Nylund urna med lock

Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock
Gunnar Nylund urna med lock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NYLUND, urna med lock, Rörstrand 1940-50-tal, porslin, ljusblå glasyr, reliefdekor med fåglar och växter, signerad R SVERIGE G.N, höjd 36 cm

Troligen 2 sortering

883007

2021-02-27