Marti Rytkönen vas

Marti Rytkönen vas
Marti Rytkönen vas
Marti Rytkönen vas
Marti Rytkönen vas
Marti Rytkönen vas
Marti Rytkönen vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARTTI RYTKÖNEN, vas, glas, Kosta Boda, signerad, 1990-tal, blått underfång med rödtonad mynning, signerad "Kosta Boda M Rytkönen 40100", höjd 20 cm.

Enstaka repor undertill, i övrigt gott skick.

883009

2021-03-07