Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-OVE SANDBERG, Kosta, skål, glas, slipad dekor, osignerad, diameter 20 cm, höjd 9 cm
Mindre tillverkningsdefekter i form av luftbubblor, bruksskick
883027
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här