Hans-Ove Sandeberg skål

Hans-Ove Sandeberg skål
Hans-Ove Sandeberg skål
Hans-Ove Sandeberg skål
Hans-Ove Sandeberg skål
Hans-Ove Sandeberg skål
Hans-Ove Sandeberg skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-OVE SANDBERG, Kosta, skål, glas, slipad dekor, osignerad, diameter 20 cm, höjd 9 cm

Mindre tillverkningsdefekter i form av luftbubblor, bruksskick

883027

2021-03-07